Best Company Size Neler Sunar?

BestCompany her bütçeye uygun 3 farklı paketi ile başlangıç aşamasından, profesyonel servise kadar sosyal medya hizmeti sunar.

Sosyal Medya

Facebook, Instagram,YouTube, Google ve diğer sosyal ağlarınızı yönetir. İçeriklerinizi kontrol eder ve milyonlara ulaştırır.

Web Sayfası / Online SHOP/ Ya da Landing Page

BestCompany, her müşterisi için satış yapacağı, ürün/hizmet ve firmasını tanıtabileceği ücretsiz bir Landing Page hazırlar, paylaşımlarınızı bu sayfa üzerinden yapar ve istediğiniz zaman günceller. Bu sayfayı isterseniz var olan ya da sizin için Bestcompany’de oluşturacağımız yeni web sayfanız ya da Online Shop’unuzla entegre eder. İsterseniz sizin adınıza bir alan adı alarak bu sayfayı yaşayan bir web sayfası ya da gerçek bir Online Shop’a dönüştürür.

Tarama

Sizin için sosyal medyayı tarar, raporlar ve yorumlar. Gelecek iletişim planınızı hazırlar.

Data Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız üzerinden toplanan ve sosyal medya pixelleriyle Landing Page’inize, web sayfanıza ya da Online Shop’unuza yönlenenen şifreli kullanıcı datasının yönetilmesi ve geri dönüş pazarlaması yapar.

İletişim

Sosyal medya hesaplarınız üzerinden sizin adınıza potansiyel müşteriler ile sürekli iletişim kurar.

Web Analiz

Web analizi,sitenizin hangi kısımlarının iyi performans gösterdiğini ve en popüler sayfaların hangileri olduğunu anlamanıza yardımcı olur, ayrıca kaç müşteri çektiğinizi, web siteniz üzerinden ne kadar satış yaptığınızı ve kullanıcıların sitenizle nasıl etkileşime geçtiğini öğrenirsiniz.

Reklamcılık

1 dakika da ödemeli reklamcılık Tıklama başına ödeme pazarlaması (PPC), reklam cephanenizde güçlü bir araç olabilir. Hedefleriniz çevrimiçi görünürlüğünüzü büyütmek, potansiyel müşteri adayları oluşturmak ve satışları artırmaksa, tıklama başına ödeme (PPC) tüm bu bahsettiğimiz şeyleri gerçekleştirmenize yardımcı olabilir niteliktedir ve doğru sayfada bulunduğunuzu gösterir.

SEO Çalışmaları

Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. SEO ajansı olarak Arama Motoru Optimizasyonu alanında web siteniz için tüm iyileştirme çalışmalarını yaparken aynı zamanda bu alanda kalıcı sonuçlar hedefliyoruz.

Site Haritası

Hem arama motorları hem de kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanmış ve web sitesinin düzenlenmiş tüm içeriğini gösteren hiyerarşik listelere Site haritası (site map) denir. Site haritası, kullanıcılar için web sitesi içerisinde yer alan (bağlantılar dahil) sayfaları gösteren bir HTML dosyası iken arama motorları söz konusu olduğunda da arama motoru tarayıcılarının sitedeki tüm sayfaları dizine koymalarına yardımcı olan sitemap.xml dosyasıdır.

Site Denetim Aracı

Site Taraması web sitenizde bulduğu tüm sayfaları tarar - ve sonrasında genel bir SEO sağlığı skoru çıkarır, tablolardaki önemli verileri görselleştirir, tüm olası SEO sorunlarını işaretler ve bunları nasıl düzeltebileceğiniz konusunda öneriler sunar.